Zoznam clankov

zobrazit všetky

Toto zdieľam, lebo súhlasím s názorom.

12. 8. 2014
Prečítane: 720x
Diskusia:

Mnohé informácie sú  v poslednej dobe zatajované, presnejšie často až manipulované! A to už nie je demokracia, to sú znaky totality!

Preto zdieľam link na ďalej prezentovaný článok pána Libora Malého s informáciami, ktoré zdieľam aj keď nemám overené všetky, čo sú v tom príspevku uvedené a ani s ostatnými názormi nemusím súhlasiť. 

Nie som, resp. nemôžem byť ani braný na zodpovednosť za to, že sa v nejakom informačnom výhonku z toho článku objavia názory, obsahujúce výrazy alebo formulácie, odporujúce nejakým uznávaným pravidlám či už slušného správania sa alebo nevyhovujúce z iných morálnych, etických alebo zákonných hľadísk.

Pripájam link na verejne dostupné informácie a preto je zodpovednosť za ich dostupnoť jednak na tom, kto ich na verejne dostupný priestor umiestnil, alebo možno ešte viac ten, kto zbohatol a bohatne na vytvorení takéhoto v podstate anonymného priestoru a na jeho využívaní na reklamu.

Tu je príspevok od pána Libora Malého, obsahujúci informácie o nesúhlasných názoroch radových/bežných Američanov na aktuálne dianie vo svete.

V každom prípade je pravdivá informácia minimálne o tom, že tzv. protesty Gorila boli "informačne inak prezentované v SK médiách, ako sa skutočne odohrávali".

Budem za seba a aj za kolegov zo SOĽ rád, ak nám k tejto správe pošlete Váš názor. Radi sa s ním oboznámime a ak budete mať záujem, tak ho aj radi uverejníme na našej web stránke.

Diskusia k článku: