Zoznam clankov

zobrazit všetky

Správa pre Juraja Marušiaka.

12. 8. 2014
Prečítane: 741x
Diskusia:

Vcelku náhodou som na FunPage SOĽ (ktorú ale aktuálne SOĽ nespravuje) 12.8. 2014 v noci zaregistroval otázku pána Juraja Marušiaka ku financovaniu kampane SOĽ.

Tak som mu hneď cez správu do jeho FB mailovej adresy aj s vysvetlením prečo tak reagujem poslal nasledovný text:

Dobrý večer prajem pán Marušiak.

Predpokladám, že ste sa po takom čase len tak sám od seba nespýtali prve túto otázku viac než dva mesiace po voľbách. Ale nevadí, zrejme viete, prečo to robíte práve teraz.

Keďže vďaka nášmu mediálnemu partnerovi nemám možnosť prispievať na našu vlastnú FunPage (na ktorú preto ani nechodím a dostal som sa sem omylom v dôsledku chyby nášho administrátora webu pre odluku cirkví od štátu), tak Vám musím odpovedať cez FB správu.

Aj bilboardy a aj ostatné náklady boli zabezpečené väčšinou z mnou poskytnutých zdrojov, resp. z volebných a iných príspevkov v súlade so stanovami SOĽ. Na FunPage pre Odluku cirkví od štátu ma hneď od začiatku jeden anonymný náboženský fanatik "molestoval" s obdobnými otázkami a ja som sa mu snažil trpezlivo, ale vtedy ešte v náznakoch vysvetliť aj moje dôvody pre aktivitu v SOĽ, ale najmä aktivitu s petíciou za odluku cirkví od štátu. Vám už môžem v rámci argumentácie pridať link na našu "čerstvú" stránku www.odlukacirkvi.sk, kde na tejto konkrétnej adrese http://odlukacirkvi.sk/peticia-za-zmenu-zakona/ si môžete pozrieť úvodné informácie o mojich dôvodoch a aj pohnútkach pre investovanie nemalých prostriedkov do tejto aktivity.

Neporiadok v zákonoch, beztrestnosť porušovania zákonov zo strany politických nominantov ale aj volených volených funkcionárov mi spôsobil ďaleko väčšie škody, než bola investícia do tejto aktivity. To by Vás ako politológa mohlo zaujímať možno rovnako, ao naše zdroje financovania.

Rád Vám o tom poskytnem podrobnejšie informácie, k čomu si dúfam nájdete čas, keďže sme Vás začali z nejakého dôvodu zaujímať. Budeme Vám osobne operatívne k dispozícii.

S prianím úspešného 12.8. 2014.

Štefan Sládeček, predseda SOĽ.

P.S. Úplne na záver a tak trochu pod čiarou si dovolím poznamenať, že ak mi vydá čas, tak o tejto komunikácii budem zrejme informovať cez web, pretože ako som už zdôraznil, nami najatí a zaplatení správcovia FP mi neumožňujú reagovať na Vašu otázku.

Viac k tomu zatiaľ nebudem dodávať.

Diskusia k článku: