Zoznam clankov

zobrazit všetky

Mail pani Žitňanskej po dvoch rokoch.

10. 4. 2014
Prečítane: 1010x
Diskusia:

Nedalo mi nevrátiť sa k jednému môjmu mailu z 5.3. 2012, posielanému pani Žitňanskej ešte ako ministerke spravodlivosti a v kópii zároveň taktiež všetkým ostatným predstaviteľom parlamentných politických strán.

A nedá mi nepridať k tomu vtedajšiemu mailu aktuálne konštatovanie, že ak sa chce pani Žitňanská teraz už pre zmenu s pánom Bugárom (ktorého som si doteraz celkom vážil) hrať na občanov, tak si to s nimi rád vymením a teraz sa ja nejakú dobu budem namiesto nich rád hrať na politika!

A sľubujem, že ja ako politik nebudem názor občana ignorovať tak, ako oni doteraz ignorovali ten môj! Pretože veľmi dobre viem, aké príkoria to tomu ignorovanému občanovi spôsobuje.

Tu je obsah dotknutého mailu: mail_zitnanska_a_ostatni a tu je text listu, ktorý som pani Žitňanskej posielal tesne pred voľbami v roku 2012: l_10403_pol-1 1

Odvtedy stihol byť aj voči mojej rodine uplatnený princíp retroaktívnej spravodlivosti na spôsob pani Žitňanskej, keď si štát po usvedčení z kresťansko-demokratický, resp. dnes už z občiansko-konzervatívnych klamstiev mohol dovoliť použiť "balíček poslednej záchrany od doktorky Žitňanskej" a požiadal o zloženie kaucie vo výške 15 násobku súdneho poplatku - okrem 33 000,0 EUR si ešte nezávislý súd od žalobcu vypýtal ďalších 561 000,0 EUR, ktoré žalovaná strana (štát) platiť nemusí!

Takže ešte raz Vám pani Žitňanská odkazujem:

Choďte sa hrať na občana mimo politickú stranu a ja ako občan sa teraz budem hrať namiesto Vás na politika!

Stranu nepotrebujem, už tú svoju mám! Je to Strana občianskej ľavice a bude to SOĽ do Vašich občianskych rán!

Diskusia k článku: